MojAndroid

Populárny tvorca hier s názvom Epic Games konečne prichádza aj na operačný systém Android. Tvorca zatiaľ vydával hry exkluzívne len pre operačný systém iOS. Prvá hra by mala do Obchodu Play namieriť v priebehu roka 2017 a má niesť názov Battle Breakers.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 8. týždeň 2017

V súčasnosti už je k dispozícii predbežná registrácia záujemcov o túto free-to-play hru. V prípade registrácie obdržíte bonusový obsah, čo je vítaným plusom, pretože v hre sa očakávajú početné “in-app” transakcie.

Battle Breakers je RPG hra zameraná na boje medzi fantasy postavami. Grafické spracovanie je pôsobivé, na štýl komiksových či fantasy postáv. Podľa dostupných informácií hra prinesie stovky hrdinov, ktorí budú odstupňovaní postupným odomykaním nových úrovní. Samotná hra má navyše využívať technológiu Unreal Engine 4.

Náš tip
Vyberáme TOP Android hry pre virtuálnu realitu!

Hra je momentálne dostupná na Filipínach ako beta pre systém iOS. Po predbežnej registrácii získate hrdinu z názvom “Dark Beastman” už pri štarte. Battle Breakers má byť v Obchode Play k dispozícii zadarmo, početné “in-app” nákupy sa majú pohybovať približne v rozmedzí 3-25 dolárov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice.com

1.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+