MojAndroid

Štúdio Tiny Touch Tales prináša ďalšiu skutočne zaujímavú strategickú hru s názvom “Enyo”. Hra sa odohráva na typickej “šachovnicovej” ploche, kde bojujete proti vašim nepriateľom. Hlavnou postavou je v tomto prípade práve Enyo (z gréckej mytológie predstaviteľka bohyne vojny a vraždenia).

Náš tip
Legendárna hra Myst prichádza na Android, pokračovanie Riven už čoskoro

V hre ste vybavený setom štyroch základných pohybov, vďaka ktorým sa viete pohybovať po hracej ploche plnej nepriateľov a iných prekážok. Cieľom je získať tri stanovené artefakty. Svojich nepriateľov môžete ničiť svojou zbraňou (hákom) ale dokážete ich tiež zhodiť do lávových jám na hracej ploche. Samotná hra je založená na ťahoch a nepriateľ sa teda nemôže pohnúť, kým svoj ťah neprevediete vy.

Každý typ nepriateľa má len jednu špecifickú zručnosť a je teda ľahké predpovedať, ako na vás zaútočí. V hre však máte len tri možné životy na prejdenie aktuálnej hracej plochy. Stratégia Enyo je dostupná v Obchode Play zadarmo, v priebehu hry sa však stretnete s reklamami. Na výber máte prezrieť si krátke reklamné video, alebo podporiť vývojárov sumou 1,99 dolárov a reklamy odstrániť. Pre platiacich hráčov je tu k dispozícii tiež “Daily challenge,” kde na vás každý deň čaká súbor nových nepriateľov a prekážok. Bonusom je tiež možnosť súťažiť s vašimi priateľmi s cieľom dosiahnuť čo najvyššie skóre.

Náš tip
Pokémon Duel: Strategická hra s online multiplayerom
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phandroid.com

30.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+