MojAndroid

Pokiaľ aj vy trpíte tým, že si nepamätáte svoje heslá a tento nedostatok chcete navždy odstrániť, môže vám v tom pomôcť špeciálna aplikácia. Jedným z takýchto titulov je aj Enpass Password Manager. Ten si iba dnes môžete stiahnuť v špeciálnej akcii a aktivovať si jeho platenú PRO verziu úplne bezplatne. Získate tak aplikáciu, ktorej normálna hodnota predstavuje $9,99. Aktivovanie PRO verzie tejto aplikácie je pritom veľmi jednoduché.

Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si aplikáciu, zadať, že ste nový používateľ a vytvoriť nové master heslo. Potom vám automaticky aplikácia ponúkne bezplatný prechod na PRO verziu, ku ktorej budete potrebovať už iba svoje e-mailové konto, s ktorým sa aplikácia bude synchronizovať. Aplikácia Enpass Password Manager pritom nie je žiadnym druhotriednym hráčom v tejto oblasti. Heslá sú šifrované AES-256 kľúčom s vojenskou certifikáciou a rozhodne veľkou výhodou je aj desktopová aplikácia dostupná pre všetky počítačové platformy. Nepremeškajte tak túto zaujímavú akciu, ktorá vám ušetrí 10 dolárov a miesto vo vašej pamäti. ;-)

Verzia: 5.6.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.6.5
Aktuálna cena: Zdarma
12.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+