MojAndroid

Ak ste majiteľom jednej z vlajkových lodí od Huawei z radu P30, môžete sa prihlásiť do beta testovania a vyskúšať si operačný systém Android 10 s nadstavbou EMUI 10 medzi prvými. Beta testovanie sa spúšťa práve v týchto dňoch. Neváhajte, počet miest je obmedzený.

Kto sa môže zapojiť

Testovanie Android 10 spolu s EMUI 10 je k dispozícii pre majiteľov smartfónov Huawei P30 a P30 Pro, ktoré pochádzajú z oficiálnej slovenskej distribúcie. Podmienkou je verzia firmvéru 9.1.0.193. Ak tento firmvér ešte nemáte, musíte naň počkať. Aktualizácia sa šíri postupne a ešte nie je k dispozícii na všetkých zariadeniach. Testovanie je sprístupnené len na Dual SIM verziách smartfónov.

Ako sa zapojiť

Najskôr si musíte stiahnuť a nainštalovať aplikáciu FUT. Následne sa do nej prihlásite svojím Huawei účtom a pod záložkou Osobné nájdete tlačidlo Zapojiť sa do projektu. Aktualizácie budú rozposielané približne v polovici septembra a samozrejme prídu len na prihlásené smartfóny. Na Slovensku bude testovanie dostupné len pre 50 smartfónov Huawei P30 a 50 smartfónov Huawei P30 Pro.

Dôležitý je aj váš názor

Ak počas testovania narazíte na akýkoľvek nedostatok, môžete ho nahlásiť cez samotnú Beta aplikáciu. Problém sa snažte čo najpodrobnejšie a najvýstižnejšie opísať. Dojmy a skúsenosti môžete následne zdieľať aj s ostatnými v diskusiách na Huafan.sk.

Náš tip
Android 10 je už tu! Finálnu verziu už nainštalujete na Pixely a Essential Phone
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.9.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+