MojAndroid

Spoločnosť Huawei pripravuje svoje vlastné používateľské prostredie operačného systému Android. Podľa informácii z portálu 163.com, Huawei pomenuje svoje nové UI názvom Emotion. Objaviť by sa malo už 9. júna, kedy bude toto prostredie predstavené  verejnosti.

V priebehu mesiaca júl by sa malo postupne toto prostredie dostať do smartfónov spoločnosti Huawei, vrátane vlajkovej lode tejto spoločnosti, ktorú predstavuje Huawei Ascend D quad.

Doteraz nie sú známe žiadne podrobnosti o tomto novom prostredí a nie sú dostupné ani fotografie. Taktiež nie sú známe ani funkcie, ktoré bude toto nové prostredie Emotion UI obsahovať. Spoločnosť Huawei sa však vyjadrila, že veľmi pozorne počúvala potreby svojich používateľov a záklazníkov. Prostredie bude prispôsobené Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich a predpoklad je, že prinesie viaceré funkcie, ktoré už poznáme z najnovších modelov smartfónov vyššej triedy.

Zdroj: mobile.163.com

29.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+