MojAndroid

Pred pár týždňami upozornil jeden z používateľov Androidu samotného CEO Google Sundara Pichaia, že ich burger má v novom sete emoji zlú formu. Problematickým sa stal syr. Ten bol totiž v novej verzii Androidu a jeho emotikonoch na samotnom spodku, pod mäsom. Oficiálne by sa však mal syr nechať roztiecť na mäse, nie na žemli. Navyše, ikona burgru v Apple emoji mala syr tiež až na mäse.

Áno, “problémy moderného sveta”, poviete si. Google to samozrejme vzal tiež s humorom a Sundar vtedy na Twitteri odpísal, že celý tím Google nechá všetko tak a začne problém riešiť. Navyše, Google začal zo žartu svojím zamestnancom podávať menu s názvom “Android burger”, kde hamburger verne kopíroval nepodarené emoji.

Tak, to je koniec milého príbehu, no v najnovšej verzii Androidu 8.1 Oreo sme sa skutočne dočkali drobnej úpravy. Emoji s burgrom má konečne oficiálne správny tvar a na spodu panuje kus mäsa, nie syr.

Nuž, aj takto sa dá vtipne pracovať s menším nedorozumením.

Zdroj: thenextweb.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+