MojAndroid

E-mailový klient Spark sa na operačný systém Android dostal v prvej polovici tohto roka. Vo svojej kategórii síce patrí medzi tých najlepších klientov, a to vďaka početným možnostiam prispôsobenia a užitočným funkciám, no tak trochu zaostával v oblasti používateľského rozhrania.

Vývojári preto tento týždeň vydali novú verziu prinášajúcu očakávaný tmavý režim, ktorý dnes už v mobilných aplikáciách prakticky patrí k štandardu. Používatelia si teraz cez nastavenia môžu vybrať medzi klasickým, svetlým a tmavým režimom. Aplikácia navyše svoj režim dokáže prispôsobovať podľa nastavení systémovej funkcie šetrič batérie alebo podľa globálnych nastavení farebného režimu.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Spark pre iOS prekopaný od podlahy

Omnoho väčšej pozornosti sa tento týždeň dočkali platformy iOS a iPadOS. Spark tu prešiel kompletným redizajnom od podlahy a verzie pre Android a iOS by sa tak najnovšie po stránke dizajnu mali dostať na rovnakú úroveň.

Spark s uhladenejším modernizovaným rozhraním pôsobí celkovo lepším dojmom a používa aj nové písmo. Z používateľsky očakávaných vylepšení pribudla možnosť pre zobrazenie profilových obrázkov vedľa prijatých e-mailov, prispôsobenie zoznamu akcií na konci otvorených e-mailov aj podpora pre používanie viacerých okien v iPadOS 13.

Náš tip
Dark Mode: TOP Android aplikácie s tmavým režimom. Pribudli ďalšie
22.11.2019
Zdroj: Spark

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+