MojAndroid

Ak pravidelne scrollujete platformu Twitter, možno ste si všimli, že sa medzi príspevkami často objavuje Elon Musk. Môže ísť priamo o jeho tweet alebo o odpoveď na príspevok niekoho iného. Portál The Verge informuje o tom, že sa jeho príspevky objavujú vo feede až veľmi často.

Nedávno sa Elon vyjadril, že jeho tweety nedosahujú také štatistiky, aké by si predstavoval. Zaujímavosťou je preto situácia, ktorú si na platforme začali používatelia všímať. Zamestnanci, ktorí sa sústreďujú na štatistiky platformy uviedli, že Muskov profil zaznamenal najväčšiu popularitu v marci minulého roku. Samozrejme, tak ako sa dalo čakať, čísla postupne klesajú a to sa majiteľovi platformy nepáči.

Práve k tejto situácii sa samotný Elon vyjadril na svojom profile. Tvrdí, že platforma vytvorila zmeny, ktoré by mali pomôcť tomu, aby boli jeho príspevky viditeľnejšie. Údajne až 95% z nich sa nedostalo k takému počtu ľudí ako si on predstavuje. Zatiaľ sa však zdá, že nové pravidlá sú viac otravné ako užitočné. A čo vy? Taktiež máte problém s výskytom Elona vo vašom feede? Dajte nám o tom vedieť v diskusii pod článkom.

Náš tip
Na Slovensko dorazila nová streamingová platforma SkyShowtime

15.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+