MojAndroid

Je to takmer presne rok, odkedy spoločnosť SpaceX prvýkrát v histórii pristála s raketou Falcon 9, ktorá sa predtým dostala do vesmíru. Odvtedy sa to spoločnosti podarilo hneď niekoľkokrát, no práve toto prvé úspešné pristátie znamenalo obrovskú udalosť v kozmonautike. Stál za ním Elon Musk, ktorého verejnosť pozná ako plachého génia s obrovskými víziami do budúcnosti. National Geographic teraz ale uverejnilo video, na ktorom Elon Musk ukázal všetky možné emócie oveľa viac, ako na všetkých doterajších videách a interview dokopy.

Náš tip
Elon Musk vypustí do vesmíru 4425 satelitov. Sprístupnia vysokorýchlostný internet pre všetkých

Ako môžete vidieť, Musk podvedome očakával, že raketa napokon nepristane a niečo sa pokazí. Celý čas bol v napätí a v takejto situácii sa ani nesnažil zakryť emócie, ktoré jednoducho vyplávali na povrch. Všetko to zavŕšila obrovská detská radosť potom, ako už bolo zrejmé, že raketa Falcon 9 úspešné pristála a stojí na mieste. Ak vás nezaujímajú Muskove emócie, môžete si prostredníctvom tohto videa aspoň pripomenúť historický okamih z minulého roka.

Zdroj: National Geographic (YouTube) via Mashable

22.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+