MojAndroid

Spoločnosť Elephone poskytla prvé rendery svojich pripravovaných inteligentných hodiniek. Už na prvý pohľad je zrejmé, že novinka bude skutočne veľmi atraktívnym zariadením. 1,5-palcový okrúhly displej je doplnený o detailné spracovanie a celkovo tak pôsobia hodinky veľmi elegantne.

Výrobca doplnil obrázky iba veľmi stručnými informáciami. Hodinky budú podľa všetkého veľmi dostupné, no zároveň plné skvelých funkcií. Okrem toho ale zaujmú aj svojim vzhľadom a hoci to nebolo potvrdené, hodinky skutočne vyzerajú byť vyrobené z ocele alebo nejakého kovu. Nie je ešte zrejmé ani to, či budú hodinky fungovať so systémom Android Wear. Je to ale veľmi pravdepodobné a pre užívateľov by to bolo určite prínosom.

elephone-hodinky

To sú všetky informácie, ktoré máme aktuálne o nových hodinkách od elephone k dispozícii. Nevieme ani to, kedy by mali byť predstavené, no v každom prípade už teraz sa môžeme tešiť na zaujímavé zariadenie z Číny.

Zdroj: gadgetz.tv via XDA

12.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+