MojAndroid

Aj keď samospráva, štátna správa a komunikácia s ňou, u nás značne zaostáva so zavádzaním elektronickej komunikácie, čoraz viac sa približujeme v teoretickej hladine k ideálnemu stavu, kedy budeme môcť komunikovať s úradmi elektronicky, pomocou elektronického podpisu.

Spoločnosť Software602 prináša na trh aplikáciu, ktorý by mala tento proces komunikácie s úradmi, ale aj medzi podnikateľmi a v bežnej komunikácii vylepšiť a zjednodušiť. Aplikácia Sign Master ponúka komunikáciu a overovanie dokumentov so zaručeným elektronickým podpisom, ktorý si každý používateľ môže za istý poplatok zaobstarať a zriadiť.

Sign Master ponúka podpisovanie dokumentov, overovanie pravosti dokumentov, odosielanie dokumentov, možnosť zobraziť certifikát, overenie platnosti dokumentov a vytvorenie časovo obmedzenej overovacej prílohy.

Aplikácia Sign Master je dostupná na Android Markete v sume 3.99 €.

 

Software602 Sign Master
Software602 a.s.
Verzia 1.1 (18. 11. 2011)
Veľkosť 3,3 MB
2.1+

3.99 €

23.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+