MojAndroid

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa za ostatné roky náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil roka 2023 powered by ČSOB Leasing môžete vybrať tie najlepšie modely. Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien.

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na web ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania.

Hlasovanie sa ešte len rozbieha, no vy už teraz môžete zvýšiť svoje šance, že vyhráte. Čas pritom máte až do 25. júna 2023, kedy anketa úspešne dorazí do cieľovej roviny.

Zvýšte svoje šance na výhru!

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, no najaktívnejší hlasujúci majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Do ankety stačí pozvať priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme.

Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň troch alebo viacerých svojich známych, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky, troch výhercov 30-minútovej testovacej jazdy na Tesla Model S Plaid od DriveTesla.sk a dvoch výhercov nabíjania od ZSE Drive (1 x mesačný program FLAT a 1 x mesačný program PARTNER).

Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk. Tento účet vám bude vygenerovaný automaticky po úspešnom zapojení do hlasovania – po potvrdení vášho hlasu. Všetky potrebné informácie, vrátane unikátneho pozývacieho odkazu, vám budú obratom doručené.

Cez tento odkaz taktiež vidíte aktuálny počet vami pozvaných hlasujúcich a nájdete tu aj zabudovanú ponuku pre poslanie pozvánky e-mailom – po kliknutí na červené tlačidlo s obrázkom e-mailu.

Zdroj: ElektromobilRoka.sk

1.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+