MojAndroid

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa za ostatné roky náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil roka 2022 powered by ČSOB Leasing môžete vybrať tie najlepšie modely. Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien.

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na web ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania.

Hlasovanie sa pomaly blíži ku koncu, no ešte stále máte príležitosť zapojiť sa. Dokonca môžete zvýšiť svoje šance, že vyhráte. Čas máte presne do 31. júla 2022, kedy anketa úspešne dorazí do cieľovej roviny.

Takto môžete zvýšiť svoje šance na výhru

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Do ankety stačí pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € na nákup nabíjačky pre elektromobil od AgeVolt. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk.

Tento účet vám bude vygenerovaný automaticky po úspešnom zapojení do hlasovania. A to nie je všetko. Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň päť alebo viac svojich známych, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky.

Foto: Miloš Debnár/AgeVolt

Smerom k lepšej prítomnosti s AgeVoltom

AgeVolt je poskytovateľom komplexného ekosystému elektromobility, vďaka ktorému je nabíjanie elektromobilov pohodlné a dostupné a zároveň dosahuje optimálne rozloženie energie. 

Okrem systému riadenia energie a vlastných nabíjacích staníc buduje Digitálnu platformu, v ktorej spája vlastníkov nabíjacích staníc pre elektromobily, vodičov elektromobilov a iných zainteresovaných strán v oblasti e-mobility. 

AgeVolt misiou je vytvoriť komplexný ekosystém v oblasti elektromobility a prispieť tak k riešeniu klimatických a ekologických problémov súčasnosti. Okrem toho, že vnútorné komponenty používané v nabíjacích staniciach sú až z 90 % recyklovateľné, obal, ktorý je využívaný na balenie je vytvorený z materiálu Nonoilen. 

Ide o unikátny obalový materiál vyrobený na Slovensku na báze polymérov z obnoviteľných zdrojov. Je 100 % biodegradovateľný, rozkladá sa v podmienkach industriálneho i domáceho kompostu a taktiež v pôde. Pri svojom rozklade nezaťažuje atmosféru fosílnym CO₂, rozloží sa na biomasu, vodu a oxid uhličitý (využiteľné na rast rastlín). Nemá žiadny negatívny dopad na prírodu ani na zdravie používateľa.

AgeVolt nesľubuje lepšiu budúcnosť. AgeVolt sľubuje lepšiu prítomnosť. A to e_veryday!

27.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+