MojAndroid

Elektrické kolobežky sú teraz skutočne v móde. Ide o šikovný spôsob, ako sa dostať niekam v rámci mesta. Nemusíte sa tlačiť v MHD, nemusíte stáť v zápchach a zároveň vám cesta nemusí zabrať niekoľko hodín. Ide o šikovné riešenie, ktoré obľubuje čoraz väčšie množstvo ľudí a vďaka skvelým akciám z Číny sú čoraz dostupnejšie aj pre bežných Slovákov. Nepremeškajte preto skvelú akciu na kolobežku Alfawise M1 Folding Scooter.

Skvelý dizajn aj vlastnosti

Tá zaujme jednak svojim štýlovým dizajnom, ale aj skvelými parametrami. Má dvojitý brzdný systém a displej zobrazujúci prevodový stupeň, rýchlosť, úroveň nabitia a kontrolu svetiel. Vo vnútri sa nachádza 280Wh batéria, ktorá sa postará o dojazd až 30 km.

Samozrejmosťou je podpora rekuperácie kynetickej energie, vďaka čomu sa dojazd ešte predlžuje. Rám kolobežky je vyrobený z opracovaného hliníka, vďaka čomu je kolobežka ľahká a ideálna na prenášanie. Zložíte ju veľmi jednoducho v priebehu iba troch sekúnd, a tak vám nebude na obtiaž ani v situáciách, keď sa na nej nemôžete voziť.

>>Kúpiť kolobežku Alfawise M1 s kupónom GPOS066 za 303,48 EUR v e-shope GearBest.com<<

Kolobežka Alfawise M1 za super cenu!

Kolobežka Alfawise M1 môže byť teraz vaša už za 303,48 EUR. Nájdete ju na tomto odkaze, pričom akciovú cenu dosiahnete použitím kupónu ‘GBOS066’. S kúpou ale dlho neváhajte – počet kusov je obmedzený a rýchlo sa míňa!

6.12.2018
Zdroj: GearBest.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+