MojAndroid

EISA vyhlásila najlepšie mobilné zariadenia tohto roka. V kategórii Najlepší európsky spotrebný smartfón získal ocenenie Huawei P9, pričom spoločnosť potvrdila svoju dominanciu v tejto kategórii, kde minulý rok vyhral Huawei P8. Rozhodcovia na P9-tke ocenili najmä kombináciu pekného dizajnu, silného hardvéru a inovatívnej kamery.

HTC 10-recenzia-18

Najlepším smartfónom za nízku cenu sa stal Coolpad Torino. Za inovatívnosť si odniesol cenu LG G5pričom za smartfón s najlepším fotoaparátom bol zvolený Samsung Galaxy S7 a Samsung Galaxy S7 Edge. Cenu European Advanced Product získal smartfón HTC 10, a to celkovo za kombináciu jeho kvalitných komponentov a parametrov. HTC 10 sa v tomto hodnotení dá pokladať za víťaza celej kategórie smartfónov. V kategórii virtuálnej reality triumfoval headset  HTC Vive a najlepšími inteligentnými hodinkami sa stali Garmin Fenix 3 HR.

HTC 10 vyhralo ocenenie Advanced Smartphone ako najviac technicky a moderne koncipované zariadenie bez kompromisov, s maximálnym možným využitím dnešných technológií. Ocenenie pre HTC budeme odovzdávať na ceremoniáli v Berlíne ako prvé. Už skôr sme sa vyjadrili, že HTC 10 vložilo to pravé “smart” do slova “smartfón”. – Ljubisa Miodragovic, viceprezidentka EISA

Zdroj: EISA

16.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+