MojAndroid

E-mobilita už dávno nie je len vecou nadšencov. V ostatných rokoch prenikla do vozových parkov firiem. Predaje elektromobilov rastú priam závratným tempom, mení sa legislatíva, zjednodušuje sa prístup k nabíjaniu a narastá ponuka úžitkových elektrických modelov. Trend je celkom jasný, často však chýbajú základné informácie.

Ak sa chcete o elektromobilite a jej možnom využití vo firme dozvedieť všetko potrebné, tak to by ste nemali chýbať na eFleet Day 2023!

Čo je eFleet Day 2023?

eFleet Day 2023 je už druhým ročníkom špecializovanej konferencie zameranej na elektromobilitu vo firemnom sektore. Myšlienka nadväzuje ešte na tradičný FLEET DAY, ktorý sa pravidelne konal už od roku 2009. Doba pokročila a elektromobilita získava čoraz výraznejšie postavenie spojené s množstvom benefitov. V reakcii na túto skutočnosť prišla evolúcia vo forme eFleet Day.

eFleet Day 2023 v skratke

 • Elektromobilita vo firme: Odpovede na všetky otázky vo veci prevádzky elektromobilov vo firme
 • Prednášky a diskusie: Konkrétne riešenia, prípadové štúdie, rady, tipy a triky
 • Testovacie jazdy: Predvádzacie vozidlá k dispozícii na testovacie jazdy
 • Networking: Stretnite sa s odborníkmi, zástupcami automobiliek a infraštruktúry
eFleet Day 2022 | Zdroj: Michal Chabada

Odborný program eFleet Day 2023

eFleet Day 2023 pod jednu strechu prináša najdôležitejšie témy a odpovede na otázky spojené s nasadením a prevádzkovaním elektromobilov vo firemnom vozovom parku.

Počas odborného programu eFleet Day 2023 sa bude pozornosť venovať aktuálnemu stavu slovenskej elektromobility, ale hlavne schválenému Akčnému plánu pre elektromobilitu, ktorý bude počas najbližších rokoch do značnej miery diktovať smerovanie celého segmentu v našich končinách. Program prinesie odpovede na kľúčové otázky o rozvoji nabíjacej infraštruktúry, podpore transformácie smerom k elektromobilite a novinkách pre firmy.

Na využívanie elektromobilov sa eFleetDay 2023 pozrie aj z pohľadu reálnych čísel, dát a postrehov opretých o skúsenosti z logistických spoločností, aby účastníci získali neskreslenú predstavu o tom, ako vo firme nastaviť procesy a rozvíjať zelenú mobilitu.

eFleet Day 2022 | Zdroj: Peter Frolo

Pripravený je základný návod pre tých, ktorí chcú začať s elektromobilitou vo firme. Je možné s elektrickými vozidlami vo firme ušetriť? Ako ich využívať čo najefektívnejšie a ako vyzerajú dnešné možnosti? Ktoré nástroje je možné využívať pri analýze nákladov počas životného cyklu?

Aké kroky je potrebné podniknúť pre podporu aktívnejšieho využívania elektromobilov vo firemnom vozovom parku? V čom sa naopak Slovensko môže pochváliť? To všetko sa dozviete priamo od tých najpovolanejších ľudí zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Pri elektrifikácii firemnej flotily zohráva kľúčovú rolu finančná otázka. Kde na to všetko vlastne zobrať peniaze a kedy sa to skutočne oplatí? eFleet Day 2023 počas svojho programu všetko prezradí.

Testovacia zóna na eFleet Day 2023

eFleet Day 2023 kladie dôraz na praktické skúsenosti a reálny kontakt s elektromobilitou. Preto je jeho súčasťou okrem prednášok a diskusií aj testovacia zóna s jazdami na elektromobiloch a ukážkou riešení pre nabíjanie elektrickej flotily.

 • 9:00 – 15:30 Testovacie jazdy
 • 9:00 – 15:30 Ukážka riešení pre nabíjanie elektrickej flotily
 • Špeciálna prezentácia / Press Briefing

eFleet Day 2023: Kedy a kde?

 • Dátum: 28. marec 2023 29. marec 2023
 • Adresa: x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín
 • Trvanie: Program bude prebiehať od 8:00 do 16:00
 • Cena: 99,00 € bez DPH (30 % zľava pre členov SEVA; 100 % zľava pre zástupcov štátnej a verejnej správy)
 • Registrácia: Navštívte oficiálny web www.efleetday.sk.
18.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+