MojAndroid

Spoločnosť eD’system Slovakia, s.r.o. sa stala autorizovaným distribútorom produktov spoločnosti Creative pre slovenský trh. Produktové portfólio spoločnosti eD’system Slovakia, s.r.o. sa od januára 2013 obohatí o kompletný sortiment produktov spoločnosti Creative. Ako autorizovaný distribútor spoločnosť eD’system Slovakia, s.r.o. môže svojím odberateľom ponúknuť všetky výhody vyplývajúce z tohto statusu. Viac informácií na www.edsystem.sk

 

O spoločnosti eD’system Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť eD’system Slovakia, s.r.o. je jednou z najväčších a najvýznamejších distribučných spoločností na slovenskom trhu. Jej hlavným zameraním je poskytovať obchodným partnerom komplexné služby v oblasti IT technológií. Je členom spoločnosti eD’Group, ktorá okrem Slovenska pôsobí i v Čechách a Poľsku. Spoločnosť ponúka celý rad obslužných služieb nielen pre svojich odberateľov, ale i dodávateľov. Ich niekoľkoročná história je zárukou stability a úspešnosti pre všetkých partnerov. Spoločnosť eD’system distribuuje aj vlastné počítačové zostavy pod značkou digipro. eD’system Slovakia, s.r.o. je najlepšie riešenie pre všetko, čo potrebujete.

 

O spoločnosti Creative

Spoločnosť Creative je svetový líder na poli osobnej digitálnej zábavy. Preslávili ju jej jedinečné zvukové karty s označením Sound Blaster®, ktoré spôsobili multimediálnu revolúciu na trhu. V dnešnej dobe Creative určuje smer digitálnej zábavy s najvyššou úrovňou zvukových riešení, prémiových bezdrôtových reproduktorov, bezdrôtových slúchadiel a prenosných multimediálnych zariadení. Dnes, Creative znova prichádza so Sound Blaster (ktorého užívateľskú základňu tvorí cez 400 miliónov užívateľov) prelomovými produktmi ako Sound BlasterAxx, ktoré sa zameriavajú na nové generácie mobilných sietí premostením svetov počítačov, smartfónov a tabletov. Vlastné technológie, inovovaný hardware, aplikácie a služby spoločnosti Creative využívajú Internet a prinášajú spotrebiteľom zážitok z vysoko kvalitnej úrovne digitálnej zábavy – kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Tlačová správa je publikovaná v plnom znení, za jej obsah redakcia nenesie zodpovednosť.

11.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+