MojAndroid

Editovanie videí bolo v minulosti výsadou tých najdrahších a najvýkonnejších počítačov. O možnosti tvorby videí pomocou našich telefónov sme vtedy ani nerozmýšľali. Doba ide dopredu a smartfóny sú čoraz výkonnejšie. Momentálne zvládnu prácu s videom aj tie lacnejšie zariadenia. Aplikácií, ktoré to dokážu je v Google Play množstvo, jediným vážnejším nedostatkom bude uhlopriečka displeja. Predsa len na obrazovke počítača či notebooku je to oveľa pohodlnejšie. Pokiaľ však potrebujete nejaké video rýchlo postrihať a niekomu ho poslať, hravo to zvládnete aj so svojím smartfónom. Toto sú najlepšie aplikácie na editovanie videa podľa vás – našich čitateľov.

PowerDirector

Kvalitný softvér na editovanie videa priamo vo vašom smartfóne. Na časovej osi nechýbajú vrstvy, pridávať je možné rôzne prechodové efekty a podobne. Pridané videá môžete efektne strihať, skracovať a tak ich upravovať podľa toho, ako potrebujete. Aplikácia obsahuje naozaj veľké množstvo rôznych nástrojov, pomocou ktorých dokážete vytvoriť kvalitné videá.

Verzia: 4.11.0
Aktuálna cena: Zdarma

FirmoraGo – Free Video Editor

Vydarená aplikácia, s ktorou bude strihanie vašich videí hračkou. Obsahuje zaujímavé efekty a výhodou je, že môžete sťahovať aj ďalšie efekty. Pridávať môžete rôzny text a titulky. Výsledné video je možné exportovať v HD rozlíšení.

Verzia: 3.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

VivaVideo

Svoje videá si môžete pomocou časovej osi jednoducho strihať a editovať. Pridávať môžete rôzne efekty, filtre, text či titulky. Video je možné zrýchliť alebo naopak, spomaliť. V Google Play sú k dispozícii dve verzie aplikácie. Táto je zdarma a výsledné video bude obsahovať vodoznak, rovnako je limitovaná aj jeho dĺžka. Pokiaľ chcete aplikáciu využívať neobmedzene, musíte si zakúpiť PRO verziu, ktorej cena je 3,69 eur.

Verzia: 7.8.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: 3,69 €
Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: 3,69 €

Funimate

Zábavný video editor, s ktorým dokážete urobiť zaujímavé videoklipy, spomalené videá a podobne. Nejedná sa o nijaký profesionálny nástroj na tvorbu videí, ide skôr o takú jednoduchšiu zábavku, avšak výsledok stojí za to.

Verzia: 5.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Partner seriálu je 365.banka

Klientom 365 sa staneš tak, že si stiahneš appku, budeš potrebovať svoj občiansky preukaz, zmluvy Ti pošleme e-mailom a podpíšeš ich podržaním tlačidla priamo v appke. Na záver sa s nami ešte spojíš cez videohovor a hotovo.

Účet si založíš aj pri kávičke. Dostaneš k nemu platobnú kartu, Google Pay, sporenie, odmeňovací program a mnoho ďalšieho. To všetko zadarmo.

Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na športové výsledky | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na chutné recepty | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie aplikácie cloudových úložísk pre Android | Tipy čitateľov

15.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+