MojAndroid

Po roku vás opäť pozývame na 11. ročník partnerskej konferencie eD´ forum 2016, ktorá je jedným z najväčších a najvýznamnejších stretnutí výrobcov a predajcov IT techniky na Slovensku.

eD´ forum 2016 je cyklus prednášok a workshopov, ktoré spoločnosť eD´ system Slovakia, s.r.o. organizuje v spolupráci s poprednými svetovými výrobcami z oblasti IT. Aj tento rok budú náplňou konferencie odborné prednášky, produktové a pracovné workshopy s predstavením produktových noviniek partnerov akcie a niekoľko zaujímavých doprovodných akcií. Okrem množstva informácií a poznatkov si z konferencie môžete odniesť aj zaujímavé darčeky, ktoré Vás budú čakať na jednotlivých prednáškach a v hlavnej tombole, ktorú vyžrebujeme v závere konferencie. Podrobný program konferencie nájdete ná stránke edsystem.sk

ed

KEDY: piatok, 9. septembra 2016, 8:00 – 18:00 hod., (registrácia účastníkov prebehne v čase 8:00 – 8:30 hod.)
KDE: hotel Saffron, Radlinského 27, Bratislava
Generálny partner: Hewlett-Packard a Hewlett-Packard Enterprise

Mediálnym partnerom akcie je MojAndroid.sk

8.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+