MojAndroid

Run to the future! Tak znie heslo jedinečnej e-commerce konferencie tohto roka, v ktorej sa už v apríli na jednom pódiu stretnú lídri českého a slovenského e-commerce biznisu. 

Organizátori Zásielkovňa a Poradca podnikateľa sľubujú návštevníkom dva dni plné odborných prednášok, zaujímavých workshopov od inšpiratívnych spíkrov zo sveta e-commerce. Ako vybudovať brand cez sociálne siete? Aké sú trendy v tvorbe contentu? Aké sú najnovšie nástroje e-commerce? Trendy, inovácie a budúcnosť v online predaji a marketingu, to sú hlavné témy druhého ročníka jedinečnej konferencie, ktorá spojí najväčších hráčov slovenského a českého e-commerce trhu. Užite si konferenciu v nádhernom prostredí hotela Senec pri Slnečných jazerách a nechajte sa uniesť originálnym konceptom s nadupaným programom.

Konferenciou bude sprevádzať obľúbený herec, zabávač a moderátor Juraj „Šoko“ Tabaček. Konferencia je rozdelená do dvoch dní. Prednášky odštartuje obľúbený vloger a moderátor Matej Sajfa Cifra, ktorý bude hovoriť o tom, ako vybudovať brand cez sociálne siete. Creative director a Co-Founder reklamnej agentúry Hype Marek Didák sa podelí o horúce novinky v smart contente. O umení doručovania zásielok porozpráva Přemysl Ostárek, Transport Manager v spoločnosti Notino. Miroslav Tesař zo spoločnosti Alza vám predstaví predajňu budúcnosti a prezradí, ako si udržať svojho zákazníka. Najnovšie nástroje e-commerce odprezentuje Ján Cifra, CEO spoločnosti Websupport.

Martin Krupa z Ui42 upozorní na možné zlepšenia vášho nákupného košíka. Peter Legény, zo spoločnosti Riešenia.com, sa bude venovať potrebám a špecifikám B2B klientov. Oliver Jakubík zo spoločnosti Mebrand vás naučí ako na úspešný email marketing vďaka poznatkom behaviorálnej ekonómie. Martin Leskovjan z agentúry Citadelo bude hovoriť o bezpečnosti podľa GDPR. Jozef Dvorský, výkonný riaditeľ Slovenskej asociácie pre elektronický obchod (SAEC), porozpráva všetko o certifikácii e-shopov. Sme poctení, že na konferencii vystúpi aj Zora Roth, marketingová manažérka spoločnosti ZOOT, ako aj Tomáš Čupr, Entrepreneur, Zakladateľ Slevomat.cz a DameJidlo.cz, Investor a CEO v Rohlik.cz, investor v Twisto.cz a partner v ENERNe. Po oficiálnej časti dňa je pre účastníkov pripravená večera a get together party.

Druhý deň konferencie bude zasvätený trom workshopom. Workshopy majú tri bloky, takže každý účastník bude mať možnosť zapojiť sa do každého workshopu. Martin Leskovjan z agentúry Citadelo, v spolupráci s právnym odborníkom Jozefom Lukajkom, vo svojom workshope nadviaže na prednášku o GDPR a bezpečnosti. Workshop o analýze webu bude viesť Martin Krupa z Ui42, Jozef Dvorský zo SAEC a Michal Král zo spoločnosti  Pricemania.

Tretí workshop bude zameraný na expanziu do zahraničia a povedú ho Petr Sochora, CEO spoločnosti Zásielkovňa, Tomáš Vrtík, CEO spoločnosti Expandeco, a Roman Fordinál, CEO spoločnosti Comsultia.

Čo ešte?

  • Swapcard Po prvýkrát na Slovensku budete mať možnosť na konferencii využiť real-life networking. Spojte sa s ostatnými účastníkmi konferencie pomocou užitočnej aplikácie.
  • Súťaž o analýzu vášho webu Návštevníci sa počas celej konferencie môžu zapojiť do súťaže o analýzu webu, ktorá prebehne druhý deň na workshope Analýza webu.
  • XBOX CHILL-OUT Zóna Celé dva dni vám nedáme vydýchnuť! Pre návštevníkov je však po celý čas k dispozícii aj chill-out zóna s Xbox hracími konzolami a ďalšími atrakciami, vrátane zábavného foto automatu, hitspotu a mindballu. Mimochodom, ako najlepšie prelomiť ľady s novým obchodným partnerom, ak nie porážkou v Xboxe?
  • Vystavovatelia Čaká na vás množstvo spoločností, s ktorými v ich stánkoch môžete nadviazať spoluprácu, dozvedieť sa viac o ich službách a vymeniť si skúsenosti. Zoznam vystavovateľov budeme priebežne dopĺňať.
  • Získajte fantastické a hodnotné ceny od našich partnerov.
  • Gastronómia. O vaše pohodlie a gastronomický zážitok sa počas celých dvoch dní bude starať starostlivý personál hotela Senec v prostredí nádherných Slnečných jazier.

  Kedy? 12. – 13. apríla 2018  

  Kde? Hotel Senec

  Cena? Cena dvojdňovej vstupenky je 99€. V cene je zahrnutá aj strava.

Viac info na www.ecommerceconference.sk

Pozrite si videopozvánku od Mateja Sajfa Cifru

                                              

 

Organizátori konferencie

 

Odborný garant

Generálny partner

 

Mediálni partneri

 

Vystavovatelia

26.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+