MojAndroid

Bločky. Kúsok papiera, ktorý sa zvykne častokrát stratiť práve vtedy, keď ho najviac potrebujeme. Bločky za nákupy, či už oblečenia, elektroniky alebo iného tovaru, sa kopia niekde doma v krabici a nie raz sa stane, že dôjde aj ku ich poškodeniu alebo sa jednoducho stratia niekde v kope papiera. Tomu je však teraz koniec. Vďaka aplikácii eBlok od slovenských vývojárov, máte všetky bločky pod kontrolou a vždy pri sebe so svojim smartfónom.

Aplikácia synchronizuje bločky s kontom, ktoré vytvoríte pri jej prvom spustení. Všetky bloky potom ukladáte priamo do aplikácie, v ktorej sú dostupné vždy a všade tam, kde sa prihlásite. Ak aj teda prídete o svoje zariadenie, tak svoje bločky budete mať v aplikácii vždy k dispozícii.

Pred prvým použitím je požívateľ aplikáciou upozornení na to, aby blok nebol starší ako dva týždne. Hlavným dôvodom je bezpečnosť predávajúcich. Blok sa po odfotení ukladá na server vždy a neoddeliteľne s vodoznakom kde je uvedený dátum a kód používateľa.

Bločky skenujete pomocou hlavného fotoaparátu zariadenia. Každý jeden môžete orezať a priradiť k nemu štítky, pomocou ktorých ich neskôr ľahšie vyhľadáte. Jednotlivé bloky sa musia presne identifikovať pomocou čísla DKP (daňový kód pokladne, jedinečné 16 alebo 17 miestne číslo) a priradiť k ním môžete aj presný dátum, či čas a cenu za nákup tovaru. To všetko môžete doplniť reálnou fotografiou produktu, ktorá vám po čase pomôže zorientovať sa medzi množstvom blokov, ktoré si do aplikácie nahráte.

eBlok je aplikácia, ktorá vám správu bločkov určite uľahčí. V obchode Play je dostupná úplne zadarmo, navyše aj bez akýchkoľvek reklám, takže vyskúšať a používať ju môže skutočne každý.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

14.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+