MojAndroid

Veľmi zaujímavou a prospešnou aplikáciou sa javí Easy Silencer. Je to aplikácia, ktorá svojim používateľom poskytuje možnosť plánovania hlasitosti zvuku upozornení, volania a zvukov systému na základe časového plánovania.

Nastavenie aplikácie je veľmi jednoduché. Hlasitosť si nastavíte podľa jednotlivých hodín a nastavíte si v dané hodiny intenzitu hlasitosti zvuku. Ak teda chcete mať počas noci kľud od zvukov, stačí si v jednotlivých hodinách noci nastaviť hlasitosť na minimum. Intenzita zvuku sa potom odvíja od nastavenia default hlasitosti prístroja.

Pridať si môžete časové úseky, počas ktorých sa bude počítať hlasitosť zariadenia. V nastaveniach máte možnosť 15, 30 alebo 60 minutových úsekov, počas ktorých aplikácia bude počítať s nastavenou hlasitosťou. Notifikácie o zmene hlasitosti sú samozrejmosťou, tie však po piatich minútach môžete nechať automaticky odstrániť. Súčasťou aplikácie je aj widget, ktorým si môžete na istý časový úsek, podľa nastavení, stlmiť hlasitosť na minimum.

Aplikácia Easy Silencer prichádza v dvoch verziách: zadarmo a verzia PRO, ktorá stojí 1,99 € a prináša aj widgety a je bez pridanej reklamy. PRO verziu si môžete objednať priamo prostredníctvom aplikácie Easy Silencer free.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

17.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+