MojAndroid

Ak hľadáte pozadia pre plochu vášho smartfónu, tabletu, či počítača, už nemusíte. Google má totižto vlastnú kolekciu 1500 najkrajších satelitných snímkov zemského povrchu, ktoré zachytávajú krásy Zeme priamo z obežnej dráhy. Fotografie sú výberom toho najlepšieho, čo Google ponúka v službe Google Earth. Zábery nám pripomínajú, na akej nádhernej planéte žijeme, pričom oko diváka potešia svojou unikátnosťou, farebnosťou, či tým, že ide o reálne fotografie Zeme. Ak sa vám satelitné snímky zapáčia, môžete si ich nechať zobrazovať nielen na ploche svojho mobilného zariadenia, ale aj zakaždým pri otvorení prehliadača Chrome, či pri pridávaní novej karty. Stačí ak si nainštalujete príslušné rozšírenie.

google-earth-view-2380 google-earth-view-6260 google-earth-view-5663 google-earth-view-6350 google-earth-view-1354 google-earth-view-1141 google-earth-view-1710 google-earth-view-6389

Zdroj: Google, via: refresher

 

9.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+