MojAndroid

E-maily sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Či už súkromného alebo pracovného. Denne ich dostávame niekoľko. Každý, kto vlastní smartfón s operačným systémom Android, musí mať pre jeho plnohodnotné využívanie Google účet. Tieto smartfóny tiež prichádzajú s predinštalovaným Gmail klientom, ktorý dokáže plnohodnotne nahradiť nielen Gmail účty. Výrobcovia taktiež prichádzajú so svojimi vlastnými riešeniami, ktoré sú nainštalované popri Gmaili v ich používateľských nadstavbách. Pokiaľ vám Gmail a aplikácie od výrobcov z nejakého dôvodu nevyhovujú, mohli by ste sa popozerať po jednej z týchto aplikácií.

Bluemail

Obľúbený a výborný e-mailový klient, ktorý ponúka množstvo funkcií, príjemné používateľské rozhranie a omnoho viac. Nechýbajú gestá, pridať môžete prakticky neobmedzené množstvo e-mailových schránok, všetko budete mať pekne pohromate. Maily môžete triediť podľa rôznych kritérií, vytvárať zložky a podobne.

Verzia: 1.9.5.28
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9.5.28
Aktuálna cena: Zdarma

Microsoft Outlook

Ďalší skvelý e-mailový klient, ktorý pochádza priamo od Microsoftu. Ponúka všetky základné aj pokročilé funkcie, nechýba veľmi pekné a prehľadné používateľské rozhranie a skvelá optimalizácia. Pridať môžete samozrejme niekoľko e-mailových schránok, ktoré sa budú synchronizovať. Priamo v aplikácii môžete prepínať medzi e-mailom a kalendárom a rýchlo si tak naplánovať dôležité stretnutie a podobne.

Verzia: 2.2.121
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.121
Aktuálna cena: Zdarma

ProtonMail

Tento e-mailový klient je obľúbený medzi používateľmi, ktorí dbajú na bezpečnosť. S ním máte istotu, že vaše e-maily zostanú súkromné a nedostanú sa k tretím osobám. Pracuje s pokročilým PGP end-to-end šifrovaním. Používateľské rozhranie je veľmi príjemné, jednoduché a moderné. Aplikácia dokáže plnohodnotne nahradiť ktorúkoľvek inú e-mailovú aplikáciu s tým, že bezpečnosť bude na prvom mieste.

Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma

ProfiMail Go

Stále veľmi obľúbená aplikácia od slovenského vývojára, ktorý má za sebou aj obľúbený súborový prehliadač X-Plore. Prostredie je veľmi podobné práve tomuto správcovi súborov. Vyznačuje sa svojským dizajnom, pri prvom pohľade môže pôsobiť trochu neprehľadne, avšak opak je pravdou. Aplikácia ponúka všetky funkcie, ktoré by ste od e-mailového klienta mohli očakávať, pridávať môžete viacero schránok, e-maily môžete vytvárať, prezerať, mazať. Nechýba ani triedenie do zložiek a na domovskú obrazovku si môžete umiestniť aj widget.

Verzia: 4.30.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.30.01
Aktuálna cena: Zdarma

myMail

Ďalšia vydarená aplikácia. Hlavnou zbraňou je jej dizajn. Trochu sa podobá na aplikáciu Gmailu, avšak ponúka svoj vlastný štýl. Pokiaľ vám záleží na používateľskom rozhraní vašich aplikácií, práve myMail by mohol byť tou správnou voľbou. Podporuje gmailové účty, Microsoft, Yahoo mail, AOL, GMX, mail.com, iCloud a podobne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Máte aj vy nejakú obľúbenú aplikáciu pre Android, s ktorou spravujete svoje maily? Neváhajte a dajte nám o nej vedieť. Buď priamo v komentároch alebo pomocou priloženého formulára.

Partner seriálu je 365.banka

Klientom 365 sa staneš tak, že si stiahneš appku, budeš potrebovať svoj občiansky preukaz, zmluvy Ti pošleme e-mailom a podpíšeš ich podržaním tlačidla priamo v appke. Na záver sa s nami ešte spojíš cez videohovor a hotovo.

Účet si založíš aj pri kávičke. Dostaneš k nemu platobnú kartu, Google Pay, sporenie, odmeňovací program a mnoho ďalšieho. To všetko zadarmo.

Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie launchery pre Android | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie s GPS navigáciou | Tipy redakcie

18.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+