MojAndroid

Z Číny prichádzajú zaujímavé správy – Xiaomi potvrdilo, že už zajtra sa chystá uviesť svoju novinku. Alebo – lepšie povedané, novinky. Podľa posledného teasera, ktorý zverejnili, totiž máme očakávať až dve alebo možno aj viac zariadení. Na obrázku sú dve ruky držiace dvojicu neviditeľných zariadení a v texte sa vraví: “___ je lepšie ako jeden”. A čo za zariadenia by to mali byť? Ako sme vás už informovali, 15.januára sa máme stretnúť s Redmi Note 2, ale v hre je už dávnejšie aj otázny dátum pre predstavenie Xiaomi Mi5 a pravdepodobne sa dočkáme aj verzie Plus podobne ako pri iPhone 6. Vyzerá to teda tak, že zajtra sa s ním zoznámime.

Mi5

Za vlajkovú loď sa považuje však smartfón Mi5. Hoci sa o ňom zjavilo už dostatočné množstvo informácií, stále visí malý otáznik nad rozlíšením jeho obrazovky. Podľa niektorých zdrojov pôjde o Full HD, podľa iných o QHD.

xiaomii

Xiaomi koncipovala svoje video ako poriadne prekvapenie aj pre samotných zamestnancov, takže snáď budeme aspoň trochu podobne reagovať aj my v redakcii :)

Zdroj: phonearena.com, Xiaomi

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+