MojAndroid

Známe herné štúdio Gameloft konečne na Google Play sprístupnilo populárnu RPG hru Dungeon Hunter 5. V poradí už piate vydanie jedného z najpopulárnejších RPG titulov dostupných pre Android, prináša tonu noviniek vrátane vylepšenej grafiky pre novšie mobilné zariadenia, nového multiplayeru alebo systému piatich elementov.

Nový Dungeon Hunter 5 nadväzuje na vojnu démonov z minulého dielu, no namiesto role hrdinu sa tentokrát zahráte na žoldniera, ktorý sa snaží získať čo najviac z roztriešteného kráľovstva Valenthie. Samozrejme, to zahŕňa celodenné rúbanie nepriateľov, získavanie nových predmetov, vylepšovanie zbroje a mnoho ďalších úkonov.

Podobne, ako aj v iných RPG tituloch, Dungeon Hunter 5 prechádza na využitie piatich elementov Water, Fire, Light, Nature a Dark. Týmito je možné vylepšiť zbrane v hre a získať tak výhodu proti rôznym druhom nepriateľov. Hra vás pred každým levelom dokonca upozorní, aký element je odporúčaný. Týmto spôsobom bude pre hráča obtiažnejšia hratelnosť, keďže si bude musieť vytvárať brnenie a zbrane rôznych elementov.

Snímka obrazovky 2015-03-13 o 11.04.56

Zrejme najzaujímavejšou novinkou je tzv. Guild Stronghold, ide o opevnenie vašej domovskej základne, ktorú si budete musieť strážiť. Systém opevnení prináša hráčom možnosť vytvoriť svoje vlastné dungeony a umiestniť do nich vlastných minionov, ktorý budú opevnenie strážiť pred napadnutím inými hráčmi. V konečnej fáze sa útočník stretne v boji s vašou postavou a v prípade ak vyhrá, získa vaše zlato.

Samozrejme vylepšení je viac a pri našom krátkom hraní sa nám nová verzia zatiaľ pozdáva, ako veľmi vydarená. Zatiaľ sme nepocítili nutnosť kupovať vnútroherný obsah, v podobe gemov (drahokamov). Za tieto je možné otvárať špeciálny truhly a získavať mocné zbrane alebo zbroj. Ak ste teda fanúšikom RPG hier, titul Dungeon Hunter 5 si nemôžete nechať ujsť.

Verzia: 3.4.1c
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.1c
Aktuálna cena: Zdarma

13.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Macka

  Super hra :-) som level 8 a paci sa mi, mnau

 • Mk

  Neviem preco v nastaveniach nedali moznost nastavenia grafiky, hrdinu a okolie mam strasne zrnite na z1 compact

 • Jonatan666

  skoda ze playstore hovori ze nekompatiilne z mojim zariadenim ale ked by som si tam dal apk tak to funguje ako lusk :D tu hruchcem ha! ta co to robia

 • Michal

  Hra stále padá a zasekáva sa. Upozorňujú na to aj samotný užívatelia pod titulom hry. Dúfam že čoskoro bude aktualizácia a odstránia tieto nedostatky.

+