MojAndroid

Výkonný hardvér v našich smartfónoch a tabletoch umožňuje hrať perfektné akčné hry s výbornou grafikou. Napriek tomu ale nájdeme v obchode Play veľmi zaujímavé tituly, ktoré možno nie sú také akčné, no napriek tomu poskytnú dostatok zábavy a príjemne stráveného času. Na svoje si pritom prídu aj fanúšikovia klasických adventúr, ktoré poznáme aj z počítačov. Veľmi populárnym titulom sa za posledné mesiace stala aj hra The Silent Age, v ktorej sa ocitnete v roli školníka v roku 1972, ktorý sa ale zmocní prenosný zdroj času.

the-silent-age-1 the-silent-age-2

V hre budete postupovať naprieč jednotlivými miestnosťami a prostrediami, budete zbierať predmety tak, ako to poznáte z klasických adventúr. Okrem toho budete riešiť často náročné hádanky a hlavolamy, ktoré vám pomôžu dostať sa v hre ďalej. Prvá časť hry zožala veľký úspech, aj keď bolo množstvo hráčov sklamaných z toho, aká krátka bola hra. Vývojári však niekoľko mesiacov po zverejnení hry prichádzajú aj s pokračovaním, ktoré sľubuje nové výzvy s tradičnou grafikou a zábavou, ktorú priniesla aj prvá časť hry.

Prvá časť bola v obchode Play dostupná zadarmo a druhá epizóda pokračuje presne tam, kde prvá časť skončila. Narozdiel od premiérovej časti však za druhú epizódu zaplatíte 4,49 EUR, no hru nebudete musieť sťahovať zvlášť ale zakúpiť si ju môžete priamo ako nákup vo vnútri aplikácii. Ak sa vám páčila originálna verzia hry, je veľmi pravdepodobné, že si obľúbite aj pokračovanie, ktoré priamo naväzuje na prvú časť.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

18.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+