MojAndroid

Aplikáciu Dropbox pozná určite každý z vás ako jedno z najlepších cloudových riešení. Ich premakaná Android aplikácia sa dostala aj do nášho zoznamu 50 MUST HAVE Android aplikácií, ktoré jednoducho musíte mať. Okrem hlavnej aplikácie však Dropbox prevádzkoval aj ďalšie tituly. V apríli 2014 vydal vlastnú mailovú aplikáciu s názvom Mailbox a neskôr svetlo sveta uvidel aj titul Carousel, ktorý slúžil ako náhrada galérie. Tieto aplikácie boli dostupné pre Android aj iOS, no za tú dobu, čo sú dostupné, zrejme neoslovili dostatok používateľov. Dropbox totižto oficiálne vyhlásil, že tieto aplikácie vypne a odstráni z obchodu Play.

dropbox-paper

26. februára vypne Dropbox aplikáciu Mailbox. Všetky odložené správy sa vrátia medzi doručené a značky, ktoré ste pridali e-mailom, budú dostupné cez Gmail alebo iCloud. Aplikáciu Carousel vypne Dropbox o mesiac neskôr, 31. marca. Netreba však zúfať. Dropbox si pre nás pripravuje novinku s názvom Dropbox Paper, ktorá by mala byť konkurentom pre Google Docs, pričom v nej Dropbox využije niektoré funkcie Mailboxu. Sami sme zvedaví, s čím tentokrát Dropbox príde.

Zdroj: AndroidPolice

8.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+