MojAndroid

Populárna cloudová služba Dropbox prináša všetkým používateľom mobilných zariadení a mobilnej aplikácie možnosť exportovať resp. ukladať súbory na externú SD kartu. Podľa vyjadrení spoločnosti sa jedná o funkciu, ktorá bola spomedzi používateľov najžiadanejšia a doteraz ju bolo možné využívať len pomocou aplikácií tretích strán.  Export fotografii na externú pamäť umožní používateľom pristupovať k svojim fotografiám z dovolenky, k nákupným zoznamom, dokumentom alebo aj firemným dátam aj na miestach bez prístupu k internetu.

Exportované súborov na SD kartu je možné po otvorení požadovaného súboru. Kliknutím na ponuku označenú troma vertikálnymi bodkami sa objaví možnosť “Export”. Po kliknutí je následne potrebné vybrať ponuku “Save to Device” a potom už stačí len vybrať vašu externú kartu.

Aktualizácia aplikácie taktiež prináša vylepšenú podporu pre Android L, takže používatelia s najnovšou verziou systému by mali pocítiť rýchlejšie vyhľadávanie a opravu chýb. Aktualizácia je dostupná pre všetky Android zariadenia a môžete si ju stiahnuť prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidcentral

2.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+