MojAndroid

Dropbox sa snaží nalákať užívateľov na svoje služby rôznymi spôsobmi. Konkurencia na poli poskytovateľov cloudového priestoru je dnes obrovská a spoločnosť sa rozhodla, že svojím užívateľom zväčší množstvo priestoru, za ktoré si platia.

Odteraz tak za 9,99$ (alebo 99$ ročne) dostanete až 1 TB priestoru pre svoje dáta. Donedávna bolo za rovnakú sumu k dispozícii 100 GB úložného priestoru, čo znamená až desaťnásobný nárast za nezmenenú cenu. To určite ocenia mnohí užívatelia Dropboxu ako aj tí, ktorí kvôli výhodným podmienkam presedlali ku konkurencii. Okrem zväčšeného úložiska prináša Dropbox aj vylepšené funkcie na zdieľanie a bezpečnosť vašich dát.

Odteraz je možné na diaľku vymazať všetky zdielané súbory v konkrétnom zariadení. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že si niekto bude prezerať vaše súkromné fotografie či dokumenty na zariadení, ktoré ste niekde zabudli alebo stratili. Nová funkcia bola pridaná aj k zdieľaným odkazom na súbory vo vašich priečinkoch. Odteraz k nim môžete pridať dátum expirácie či ochranu heslom, vďaka čomu si bude možné ešte zvýšiť bezpečnosť pri zdieľaní linkov. Aj toto sú novinky, ktorými sa Dropbox snaží predbehnúť konkurenciu. Vo svojom obore to má čoraz náročnejšie, no s určitosťou patrí stále medzi najvyužívanejšie cloudové služby.

Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Dropbox via engadget

27.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+