MojAndroid

Dropbox pravdepodobne pozná každý z vás. Je to cloudové úložisko, kam si môžete uploadovať svoje dáta, fotografie, dokumenty a podobne, následne k nim môžete pristupovať odkiaľkoľvek, stačí vám na to len internetové pripojenie. Dropbox teraz mení svoju politiku a ak máte zaregistrovaných viacero zariadení, môžete mať menší problém.

Pre využívanie viacerých zariadení bude potrebné predplatné

Po novom bude možné využívať Dropbox na maximálne troch zariadeniach. Jedná sa, samozrejme, len o bezplatné riešenie, v ktorom máte k dispozícii 2 GB online priestoru. Ak budete potrebovať využívať Dropbox na viacerých zariadeniach, budete musieť prejsť na predplatné. Okrem tejto možnosti získate aj oveľa väčšie úložisko. K takémuto riešeniu už v minulosti pristúpilo viacero podobných služieb, takže nie je to nič nezvyčajné.

Ceny predplatného:

  • Free verzia: 2 GB priestoru, maximálne 3 zariadenia, bezplatné
  • Plus: 1 TB priestoru, neobmedzený počet zariadení, 9,99 € mesačne
  • Professional: 2 TB priestoru, 19,99 € mesačne
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 88.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+