MojAndroid

Spoločnosť DJI je známa svojou skutočne vyspelou technológiou na poli dronov. Každoročne prináša aktualizovaný model s vynikajúcimi špecifikáciami. Drony poskytujú úplne odlišný pohľad na svet a dokážu skutočne ovplyvniť vaše video či spomienky na určitú udalosť. Drony od DJI ašpirujú vďaka svojim výsledkom rozhodne aj na profesionálne použitie.

Náš tip
Vyberáme lacné drony z Číny s cenou do 100 eur

DJI Phantom 4 Advanced

Model Phantom 4 Advanced prináša až 30 minút na jedno nabitie. Zo špecifikácií zaujme najmä svojím 20 MPix fotografickým senzorom s podporou záznamu 4K videa. Dron dokáže vyvinúť rýchlosť až 72 km/h pri prevádzkovej teplote 0-40 stupňov Celzia. Phantom 4 Advanced zvláda natáčanie 4K videa s podporou 60 snímkov za sekundu a jeho celková váha je 1388 gramov. Batéria obsahuje kapacitu 5870 mAh. K dispozícii máte dve verzie. S diaľkovým ovládačom, kde je možné pripojiť do stojana smartfón či iPad alebo tiež s ovládačom so vstavanou obrazovkou od DJI. Tento model si môžete zakúpiť za sumu približne 1270 eur.

–> Kúpiť DJI Phantom 4 Advanced <–

DJI Phantom 4

Obľúbený model Phantom 4 prináša 12 MPix fotografický senzor s podporou natáčania 4K videa pri 30 snímkoch za sekundu alebo tiež podporu 1080p videa so 120 snímkami za sekundu. Maximálna dobra použitia na jedno nabitie je 28 minút, poskytne vám zábery do diaľky 5 kilometrov a inteligentná funkcia Smart Return Home zabezpečí, aby sa váš dron po natáčaní bezpečne dopravil späť k vám. Dron obsahuje batériu s kapacitou 6000 mAh a jeho celková váha je 1408 gramov. Model Phantom 4 môže byť váš už za cenu približne 1070 eur. V balení dostávate aj dve náhradné batérie.

–> Kúpiť DJI Phantom 4 v balení s dvoma extra batériami <–

Model DJI Phantom 4 môže byť váš aj v štandardnom balení za ešte výhodnejšiu cenu. Stačí použiť zľavový kupón LCXRM5063 a cena dronu Phantom 4 klesne až na sumu približne 890 eur.

–> Kúpiť DJI Phantom 4 s využitím zľavového kupónu <–

DJI Phantom 4 Pro

Model DJI Phantom 4 Pro ponúka 20Mpix fotografický senzor s možnosťou natáčania 4K videa pri 60 snímkoch za sekundu. Maximálna doba letu je 30 minút na jedno nabitie a inteligentná spotreba batérie vám presne vypočíta, koľko energie vám ešte ostáva do úplného vybitia. Dron poletí až do vzdialenosti 7 kilometrov a dokáže vyvinúť rýchlosť až 72 km/h. Batéria obsahuje kapacitu 5870 mAh. Poteší funkcia kreslenia, kde môžete po dotykovej obrazovke určiť smer letu alebo tiež funckia “Tap to fly,” ktorá privedie dron na miesto podľa vášho výberu. Cena modelu DJI Phantom 4 Pro je s využitím zľavového kupónu LCXRM7655 približne 1315 eur. 

–> Kúpiť DJI Phantom 4 Pro s využitím zľavového kupónu <–

5.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+