MojAndroid

Veľa používateľov využíva svoj smartfón pri nabíjaní v docku aj ako hodiny alebo budík. V takom prípade je najlepšie si nainštalovať nejaký šikovný šetrič obrazovky, ktorý bude zobrazovať potrebné údaje. V obchode Google Play nájdeme niekoľko podobných aplikácií. A práve teraz pribudla ďalšia od člena XDA s nickom xenon92 s názvom Dreaming Battery. V obchode Google Play ju zverejnil pod developerským menom Shubhang Rathore.

Aplikácia Dreaming Battery má maximálne minimalistický dizajn a zameriava sa hlavne na zobrazenie aktuálneho stavu batérie. Medzi ďalšie funkcie patrí:

  • Zobrazovaný čas môže byť v nastaveniach zapnutý alebo vypnutý
  • Môžete si vybrať medzi 12-hodinovým a 24-hodinovým formátom času
  • Farba času je plne nastaviteľná. Vybrať si môžete z 20 farieb a ich ďalších 12 odtieňov
  • Percentá v batérii môžu byť vypnuté
  • Podobne ako čas aj farba zobrazovanej hladiny batérie je plne nastaviteľná

Netreba pripomínať, že aplikácia sa spustí až po vypnutí displeja, ak je telefón na nabíjačke alebo v docku. Samozrejme musíte mať v telefóne zapnutú funkciu Daydream. U niektorých výrobcov je označená ako Šetrič displeja (screensaver).

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
19.2.2018
Zdroj: XDA

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+