MojAndroid

Množstvo vecí si v živote vieme naplánovať. Môžeme si popredu vyhradiť čas na návštevy pobočiek rôznych úradov, technickú kontrolu vozidla, preventívne prehliadky u lekára, zubné kontroly… Nuž a potom prídu momenty, ktoré neplánujeme. Vtedy privítame každú pomôcku, ktorá uľahčí vzniknutú situáciu. Zdravotná poisťovňa Dôvera ponúka vo svojej aplikácii hneď niekoľko možností, ktoré pomôžu zmierniť stres:

Partner tohto videa je Dôvera

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Dôvera linka 24

V prípade, že sa potrebujete poradiť s lekárom, je tu bezplatná linka Dôvera linka 24. Na tejto linke sú 24 hodín 7 dní v týždni lekári, ktorí vám pomôžu. Služba je dostupná len pre poistencov Dôvery a ak voláte z appky, lekári majú skôr k dispozícii vašu zdravotnú kartu a iné údaje, ktoré ste do appky zadali – krvná skupina, alergie a podobne. Na túto linku môžete volať aj zo zahraničia. Využívanie služby je pritom bezplatné, platí sa len cena hovoru podľa štandardnej tarify.

Zdravotné preukazy svojich detí s dodatočnými informáciami

Druhým príkladom je návšteva lekára. Často sa stáva, že jeden z rodičov musí ísť s dieťaťom k lekárovi, no preukaz má druhý rodič. Tento problém sa dá vyriešiť jednoducho, pretože v aplikácii má poistenec vždy poruke okrem svojho preukazu poistenca aj digitálne preukazy svojich detí. V aplikácii Zdravotná karta sú navyše uložené aj ďalšie informácie o dieťati, napr. aké lieky a kedy naposledy dieťa užívalo.

Mapa otvorených pohotovostí a lekární

Môže sa stať, že ste v cudzom meste a okamžite potrebujete pohotovosť prípadne lekáreň. V aplikácii nájdete prehľadnú mapku s geolokalizáciou, takže vám aplikácia povie ktorá pohotovosť či lekáreň je najbližšie. Dokonca, v aplikácii nájdete po 17tej hodine primárne lekárne, ktoré sú ešte otvorené.

Ocenia ju aj živnostníci

Aplikácia však dokáže zjednodušiť situáciu aj živnostníkom. Tí si môžu bez problémov skontrolovať stav svojich mesačných odvodov, ročného zúčtovania či dokonca zaplatiť všetko, čo treba, rovno z aplikácie.

Staňte sa poistencom cez aplikáciu

Mobilnú aplikáciu Dôvera môžu využívať všetci, no iba poistenci Dôvery môžu využívať jej funkcionality naplno. Je však úplne jednoduché stať sa poistencom Dôvery. V mobilnej aplikácii nájdete prihlášku, ktorú vyplníte za tri minúty.

Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

1.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+