MojAndroid

Novákovci majú za sebou pomerne hektickú dovolenku. Najskôr platili poistné cez aplikáciu tesne pred odchodom a počas samotnej dovolenky museli znovu siahnuť po aplikácii Dôvera, pretože zabudli doma zdravotný preukaz syna Filipa. To ešte netušili, že po ceste z dovolenky ich aplikácia Dôvera zachráni znovu.

Vydarená dovolenka s hektickým koncom

Adam s Natáliou a deťmi majú aj napriek nepríjemnosti s Filipovým zranením za sebou príjemný oddych. Videli kus Slovenska, majú množstvo zážitkov, fotografií a videí a sú najmä zrelaxovaní a plní energie. Aplikácia Waze im hlási, že cesta domov bude kvôli zhustenej premávke trvať dlhšie ako si mysleli. Rozhodnú sa preto, že sa po ceste zastavia na bryndzové halušky na niektorom zo salašov a dajú tak chutnú bodku za príjemnou dovolenkou. Aplikácia v telefóne im našla najbližšiu reštauráciu s dobrými recenziami a o chvíľu už Adam parkoval auto Novákovcov.

S plnými žalúdkami pokračuje rodinka ďalej, no Natálii sa nezdá malá Emka. Nechcela nič jesť a začína jej stúpať teplota. Adam vycíti, že asi bude potrebné navštíviť lekára, no je doslova stratený. V tejto časti Slovenska sa nevyzná a netuší, kde čo najrýchlejšie nájde cez víkend otvorenú pohotovosť. Našťastie, pohotová je Natália, ktorá po skúsenostiach s Filipkom vie, že v aplikácii Dôvera sa skrýva oveľa viac ako sa na prvý pohľad zdá.

Natália tak siahne po Adamovom telefóne. Nepotrebuje ani heslo od aplikácie Dôvera – hneď na úvodnej obrazovke je skratka pre lokalizáciu najbližších zdravotníckych zariadení.

Ako sa ukázalo, na najbližšiu pohotovosť je to ešte 30 kilometrov, čo v serpentínach a s chorých dieťaťom nebude rýchla cesta. Natália volá služba DôveraLinka24, teda lekára, s ktorým sa telefonicky môže kedykoľvek poradiť. Ten im poskytol základné rady ako postupovať do príchodu na pohotovosť.

Aplikácia Dôvera nájde najbližšiu pohotovosť či lekáreň

Aplikácia Dôvera je vďaka geolokalizácii skvelým pomocníkom pri hľadaní najbližšej otvorenej lekárne, pohotovosti, pobočky či odberného miesta. Vďaka tomu je aplikácia Dôvera výborným pomocníkom na cestách, kedy môže byť rýchle nájdenie pohotovosti či lekárne veľmi dôležité. Priamo v aplikácii si tiež môžete pozrieť otváracie hodiny jednotlivých pobočiek a rovno aj spustiť navigáciu. Geolokalizácia v aplikácii funguje kdekoľvek na Slovensku, a tak vám okrem dovoleniek pomôže aj pri menších výletoch či pracovných cestách.

Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

27.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+