MojAndroid

Či už sa chystáte na vytúženú letnú dovolenku alebo iba ráno do práce, čas strávený v premávke vám náladu zaručene nezlepší. Našťastie aj na tento večný problém existuje jednoduché riešenie. Už nemusíte strácať svoj drahocenný čas pozorovaním nehýbucej sa kolóny áut. Nechajte sa navigovať najpokročilejšou navigáciou Sygic a dopravná situácia vám už nikdy nebude robiť starosti. Problému na ceste – či už je to nehoda alebo vynikajúco načasované cestné práce – sa jednoducho vyhnete. Stačí vám Sygic Premium + Traffic Lifetime licencia, pripojenie na internet a zbytočné zdržania v premávke sa stanú minulosťou.

Sygic dpzivotna licencia

Dostupnosť dopravných správ je veľmi dôležitá súčasť navigácie, keďže umožňuje trasu vylepšovať podľa momentálnej situácie. Najlepšia trasa do vašej destinácie je počas navigovania optimalizovaná na základe aktuálneho stavu na cestách. Informácie o doprave sú aktualizované každé 2 minúty, takže keď na ceste vznikne nové zdržanie alebo obmedzenie, automaticky dostanete návrh na rýchlejšiu trasu. Stačí potvrdiť novú trasu a presná hlasová navigácia vás pohodlne a bezpečne dovedie do cieľa v najlepšom možnom čase.

Sygic dpzivotna licencia

Vďaka licencii Premium + Traffic môžete práve teraz získať doživotný prístup k aktuálnym dopravným informáciám v super výhodnej letnej ponuke. Ale to nie je ani zďaleka všetko, čo Sygic GPS navigácia dokáže. Ušetríte nielen čas, ale aj peniaze na pokutách vďaka upozorneniam na rýchlostné radary a obmedzenia rýchlosti. Bezpečnosť pri jazde zabezpečujú rôzne užitočné funkcie, ako napríklad dynamický asistent jazdných pruhov, ktorý pomôže v prípade komplikovaných križovatiek. Pomocou inovatívnej funkcie Head-up Display môžete zobrazovať navigačné pokyny na čelnom skle auta. Funkcia Dashcam vám umožní nahrávať video záznam z vašej cesty, ktorý sa v prípade nehody automaticky uloží. A samozrejme získate aj offline 3D mapy od spoločnosti TomTom, ktoré sú pravidelne bezplatne aktualizované, takže vždy budete mať najnovšie mapy.

Všetko, čo potrebujete pre bezpečnú a rýchlu navigáciu, v jednom výhodnom balíku. Zaplatíte iba raz a službu s množstvom výhod si budete užívať navždy – jednoducho, bez ďalších dodatočných výdavkov a ročných platieb. Pozrite si aktuálnu ponuku a využite fantastickú letnú zľavu -65% s cenami už od 24,99 €.

11.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+