MojAndroid

Spoločnosť Doogee je známa tým, že sa inšpiruje u iných výrobcov minimálne po dizajnovej stránke. Dôkazom toho je aj model Doogee Mix, ktorý sa až náramne podobá na rovnomenný model od čínskeho výrobcu Xiaomi. Teraz prostredníctvom sociálnej siete Twitter a známeho profilu @evleaks prichádzajú obrázky flexibilného displeja s logom Doogee.

Náš tip
RECENZIA | LG G Flex 2: Vylepšenia v každom smere

Na štýl LG G Flex? 

Nateraz nie je jasné, akým smerom sa pohne tento koncept. Nevieme či pôjde o štýl zakrivenia inšpirovaný od spoločnosti Samsung, alebo naopak, niečo na štýl modelu LG G Flex. Na druhej strane @evleaks zverejnil informácie, že smartfón, pre ktorý je tento displej pripravovaný prinesie 6 GB RAM a tiež 128 GB interného úložiska. Samotný zobrazovací panel s logom Doogee navyše prinesie pomer strán 18,5 : 9. Tento pomer strán môže naznačovať trend minimálnych rámčekov na prednej stene.

Náš tip
Spoločnosť DooGee vstupuje na slovenský trh. Prináša najmenší bezrámikový smartfón na svete

Zariadenie by podľa @evleaks mohlo prísť už v priebehu budúceho roka. Smartfóny značky Doogee sa pomaly začínajú objavovať aj na slovenskom trhu. Zvažovali by ste kúpu tohto smartfónu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: gsmarena

17.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+