MojAndroid

Určite to poznáte – počúvate svoju obľúbenú skladbu a pospevujete si refrén, keď vám zrazu príde e-mail alebo SMS a vyruší vašu hudobnú seansu nepríjemným upozornením. Nikto z nás to nemá rád, no doteraz neexistovalo praktické riešenie pre tento nedostatok. To sa však zmenilo príchodom aplikácie Don’t Pause!. Tá po spustení upozorní na prichádzajúci e-mail alebo SMS iba zavibrovaním, a to aj v prípade, že máte na zariadení nastavený hlasný zvukový režim.

Aplikácia je sama o sebe veľmi jednoduchá. Ponúka niekoľko jednoduchých nastavení (na screenshote sú vyblednuté funkcie dostupné iba v PRO verzii za 1,03 eura) a na hlavnej obrazovke ponúka dve veľké tlačidlá pre zapnutie/vypnutie služby. Trochu nás otravuje ikona v notifikačnej lište, no tú viete na novšom Androide skryť dlhším podržaním a zvolením funkcie “Blokovať notifikácie”. Ikona potom zmizne bez ovplyvnenia fungovania samotnej aplikácie. Naopak, potešila nás napríklad automatická detekcia vloženia slúchadiel, či automatické spustenie po vložení USB kábla alebo pripojení s Bluetooth súchadlami. Don’t Pause! je v obchode Play dostupné úplne bezplatne a ak aj vás otravujú upozornenia počas toho, ako počúvate hudbu, tak by ste túto aplikáciu mali rozhodne vyskúšať.

Verzia: 3.55
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.55
Aktuálna cena: Zdarma
5.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+