MojAndroid

Fanúšikovia webového prehliadača Dolphin Browser, ktorý bol doteraz pre operačný systém Android dostupný vo verziách HD™ a Mini™, čo sú verzie určené predovšetkým pre smartfóny, sa môžu tešiť, pretože sa nedávno objavila nová verzia Dolphin Browser s označením Dolphin for Pad V1.0 Beta! Ide o verziu, ktorá je prispôsobená veľkým displejom na tabletoch. Ako ste si v názve mohli všimnúť, táto verzia je stále len Beta, čo znamená, že je vo vývoji. Preto môžeme v najbližšej dobe očakávať aktualizácie a nové funkcie, ktoré tak doplnia túto Beta verziu na plnú.

Medzi funckie Dolphin for Pad V1.0 Beta patria tieto:

Add-on: Umožňuje vám nastaviť si svoj Dolphin for Pad podľa vašich predstáv inštalovaním doplnkov.

Gestá: Pomocou gest môžete ovládať svoj prehliadač jednoduchými pohybmi po displeji.

Multi-touch Pinch Zoom: Pomocou tejto funkcie môžete zväčšovať či zmenšovať prezeranú stránku dvoma prstmi a ich súčasným pohybom.

Prezeranie webu s tabmi (Tabbed Browsing): Dovoľuje vám pridávať si nové karty (taby), aby ste web prehliadali plnohodnotne ako na desktope.

Sidebar: Potiahnite prst doprava a zobrazia sa vám otvorené taby na bočnom paneli. Keď spravíte swipe doľava, ukážu sa vám záložky a zložky. Záložky si môžete dokonca importovať s natívneho prehliadača alebo s iného Dolphinu.

Chytrý Address Bar: Ten vám pomôže s automatickým dokončovaním už známych URL adries pri ich zadávaní.

Zložky so záložkami: Teraz si môžete usporiadať svoje záložky do prehľadných zložiek s názvami.

Používateľský agent: Dovoľuje prepínať medzi mobilným a desktopovým (plným) zobrazením stránok.

Okrem týchto funkcií Dolphin for Pad disponuje aj mnohými nastaveniami a príjemným prostredím, ktoré si obľúbilo už mnoho ľudí. Nastavovací wizard od vás môže chcieť e-mailovú adresu, ktorú by developeri zrejme využili pre newsletter alebo pre feedback, tú však môžete preskočiť “skip-om” ;) Táto verzia obľúbeného webového prehliadača by sa mohla stať populárnou náhradou natívneho prehliadača vo vašom tablete, tak neváhajte a stiahnite si ju!

Dolphin for Pad V1.0 Beta

Android Market

Android 3.0 a vyššie

1,7 Mb

VIDEO:

Pokiaľ s touto verziou Dolphin Browsera máš už svoje skúsenosti, poďel sa s nami o tvoj názor nižšie v komentároch. Ďakujeme.

10.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+