MojAndroid

Dolphin Browser je stále jedným z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších internetových prehliadačov dostupných pre Android. Tie, čo sa podpory prehrávania flashu týka, už ale dávno nie sú to čo bývali kedysi. Adobe totižto zastavil podporu pre túto platformu už dávno a hoci mnohé webové stránky od obsahu vo flashi upúšťajú, stále sa nájdu také, ktorých fungovanie je od neho závislé. Pre Android nájdete niekoľko prehliadačov, ktoré o stále podporujú, ide však skôr o menšie a nie tak funkciami nabité aplikácie. To sa však zmenilo s najnovšou aktualizáciou Dolphin Browseru, ktorý teraz podporuje flash pre väčšinu zariadení s Androidom vrátane Androidu 5.0 Lollipop.

Náš tip
NÁVOD | Ako nainštalovať Flash pre Android 4.4 KitKat a 5.0 Lollipop

Novinkami v najnovšej verzii sú tiež podpora synchronizácie pluginov, tém, nastavení a rýchlych odkazov, či zdieľanie webových stránok prostredníctvom technológie NFC. Vhod môže prísť aj automaticke vymazávanie vyrovnávacej pamäte v prípade, že vašemu zariadeniu dochádza vnútorná pamäť. To všetko získate po nainštalovaní aktuálnej verzie, ktorú stiahnete zadarmo z obchodu Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

25.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+