MojAndroid

Dolphin Browser nie je pre našich fanúšikov žiadnou neznámou aplikáciou. Patrí k najdynamickejším internetovým prehliadačom na trhu a súperí s osvedčenými prehliadačmi pre Android.

 

Tím vývojárov prináša stále nové vylepšenia, zrýchľuje načítavanie stránok a má množstvo podporných doplnkov, ktoré prinášajú používateľom tohto internetového prehliadača nové zážitky pri surfovaní po internete a stránkach. Dolphin Browser teraz získava novú podobu a podporu Beta verzie, ktorá prináša možnosti používania aj pre vlastníkov zariadení s Androidom 4.2 Jelly Bean.

 

Ďalšími vylepšeniami sú posuvné panely na pravej a ľavej strane, ktoré nezasahujú pri manipulácii do aktuálnej stránky. Stránky sa načítavajú ešte o niečo rýchlejšie, vylepšená je podpora prídavných modulov a rozšírení. Klasickými už bývajú opravy stability, vylepšené je aj súkromné prehliadanie webu a optimalizácia je rozšírená aj pre tablety.

Dolphin Browser Beta nájdete v Google Play Store a je pre všetkých úplne zadarmo.

Zdroj, foto: Google Play Store, MôjAndroid.sk

4.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+