MojAndroid

Určite mnohí z nás sa stretli s tým, že napriek vysokej rýchlosti interenetového pripojenia sa stránky v Android zariadení načítavajú veľmi pomaly. Jedným z riešení je zmena internetového prehliadača, napríklad na najnovšiu beta verziu Dolphin Browser.

Tím Dolphin Browsera tvrdí, že ich prehliadač je 5 až 10 násobne rýchlejší ako natívny Android prehliadač a dokonca výkonnostne je na tom lepšie až o 100 percent v porovnaní s Chrome pre Android pri HTML5. Doplhin Browser dosiahol pri výkonnostnom teste na HTML5test.com najrýchlejšie skóre vďaka vlastnému jadru prehliadača. Pozrieť sa na rýchlosť v porovnaní s inými prehliadačmi sa môžete aj vy v nasledujúcom videu:

Ak si chcete vyskúšať najnovšiu beta verziu prehliadača Dolphin Browser, môžete tak urobiť na nasledujúcom linku v Google Play Store. Doplhin Browser je zadarmo.

Zdroj, foto: AndroidAndMe, Google Play Store

17.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+