MojAndroid

Populárny internetový prehliadač Dolphin Browser dnes dostal významnú aktualizáciu, ktorá prináša niekoľko noviniek. Medzi nimi nechýbajú funkcie pre rýchle zdieľanie obsahu One-tap Sharing, integrácia Evernote Web Clipper a vylepšený Dolphin Connect pre ešte jednoduchšiu synchronizáciu obsahu s okolím.

One-tap Sharing je nová funkcia Dolphinu, ktorá umožní jednoduché prepojenie používateľa so sociálnymi sieťami. Používatelia majú možnosť rýchlo posielať obsah webových stránok pomocou sociálnych sietí Twitter, Facebook alebo e-mailom. K dispozícii je dokonca aj zdieľanie v lokálnej sieti prostredníctvom WiFi. Najnovšia verzia Dolphin Browser obsahuje vylepšenú funkciu pre synchronizáciu (Záložky/taby/históriu/heslá) a odosielanie dát (z prehliadača na PC do mobilu) naprieč všetkými zariadeniami vrátane počítačov – stačí si nainštalovať príslušné rozšírenie pre Firefox, Chrome alebo Safari. Evernote Web Clipper umožní používateľom ukladať webové stránky priamo z prehliadača do cloudu služby Evernote.

 

Najnovšiu verziu Dolphin Browseru môžete stiahnuť z Google Play a je samozrejme dostupná zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

17.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+