MojAndroid

Po ročnej prestávke sa 15. júna do Prahy opäť vracia najväčšia konferencia pre mobilných nadšencov v strednej Európe, mDevCamp. Návštevníci majú šancu osobne sa stretnúť s autormi slávnych svetových i českých aplikácií, sledovať prednášky svetových špičiek, zúčastniť sa workshopov a stretnúť tisíce ľudí z celej Európy. Vystúpi víťaz Apple Design Award Ján Ilavský, môžete sa tešiť i na rečníkov z Pinterest, Google, Microsoftu, Gamee, Jet.com alebo Ibotta. Registrácia práve začala a do konca apríla je možné zakúpiť zľavnené early-bird vstupenky.

Pražské kongresové centrum bude 15. júna centrom budúcnosti mobilných aplikácií. Na mDevCamp 2018 sa v Prahe zídu prednášajúci z celého sveta, od Prahy až po Bogotu. Konferencia, ktorá sa tento rok koná už po siedmykrát, je zameraná na app architektov, vývojárov, dizajnérov, produktových manažérov či kohokoľvek, kto chce nahliadnuť do zákulisia sveta mobilov.

Po ročnej prestávke sme sa rozhodli urobiť mDevCamp ešte väčší a ešte viac medzinárodný,‟ hovorí jeden z organizátorov Michal Šrajer. „Sústredili sme sa nielen na špičkových prednášajúcich a prínosné workshopy, ale i na bohatý sprievodný program. Budeme mať napríklad pripravenú hru s obchodovaním kryptomien či VR zónu.‟

Do konca mesiaca je možné zakúpiť si zlacnené vstupenky za 79 EUR. Viac informácií a registráciu nájdete na www.mdevcamp.eu.

Ako mediálny partner mDevCamp 2018 budeme v nasledujúcich týždňoch prinášať ďalšie informácie o konferencii, ako novooznámených hostí či detaily o sprievodnom programe. Okrem toho budete mať možnosť vyhrať 2 vstupenky na mDevCamp 2018.

Medzi speakermi, ktorí na mDevCamp tento rok vystúpia, je napríklad víťaz Apple Design Award Ján Ilavský či zakladateľka startupu Gamee, ktorý dobýva svet, Božena Řežábová. Medzi ďalšie „pecky‟ patrí napríklad Peter Steinberger z PSPDFkit či Wendy Lu z Pinterest.

Kedy a kde?

mDevCamp 2018

15. júna 2018

Kongresové centrum Praha

www.mdevcamp.eu

 

Hlavnými partnermi mDevCamp 2018 sú MSD IT a Avast. Hlavný mediálny partner je MojAndroid.sk

10.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+