MojAndroid

Na samotný začiatok konferencie Google I/O 2019 Sundar Pichai spomenul ich vyhľadávací nástoj Google Search – azda najikonickejší počin tejto spoločnosti. Za tie roky sa dočkal mnohých renovácií a úprav. Po novom však ponúkne ešte zaujímavejšie výsledky vyhľadávania.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Výsledky z Google Podcasts a Google News

Na samotnom keynote bolo ako príklad ukázané vyhľadávanie pojmu “Black Hole”, teda čiernej diery. Google Search ako výsledok našiel článok z Google News, s komplexným a stručným vysvetlením pojmu. V krátkosti sa jedná o vcelku užitočnú implementáciu, ktorá urýchli a spresní vyhľadávanie zadaných pojmov. Zjavené podcasty je navyše možné pridať do zoznamu, ktorý je určený na neskoršie počúvanie napríklad počas vašej cesty domov.

Google ďalej tvrdí, že finálnej implementácie do Google Search by sme sa mali dočkať do konca tohto roka. Zatiaľ sa budeme musieť uspokojiť s už tak skvelým vyhľadávaním, ktoré aktuálne všetci verne poznáme.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Driving Mode: Google Asistent už čoskoro dostane režim pre šoférov
Náš tip
Obchod Google Play ponúkne nové možnosti platby
Náš tip
Google Pixel 3a/3a XL oficiálne: Prémiové fotenie v strednej triede | Google I/O 2019
14.5.2019
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+