MojAndroid

V sobotu, 15. decembra bola v Bratislave otvorená autorizovaná predajňa spoločnosti DJI. Výrobca dronov a ďalších technologických zariadení tak má už aj na Slovensku svoju prvú autorizovanú predajňu, kde nájdete tie najlepšie produkty od tejto svetoznámej spoločnosti.

Predajňa sa nachádza na Legionárske 10 v Bratislave. Okrem širokého výberu dronov tu nájdete aj stabilizátory či kamery so stabilizáciou – jednoducho produkty z každej kategórie, ktoré DJI ponúka. Predajňa sa nachádza na strategicky výhodnom mieste v centre mesta, ktoré je veľmi dobre dostupné ako autom, tak aj mestskou hromadnou dopravou. Predajňa je otvorená každý deň, od pondelka do soboty je to od 10:00 do 18:00, v nedeľu od 10:00 do 14:00.

Ďalšie informácie o predajni nájdete na jej oficiálnej stránke na sociálnej sieti Facebook alebo Instagram.

Náš tip
DJI Mavic Air | VIDEORECENZIA

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+