MojAndroid

Smartfón je našim najvernejším spoločníkom, a preto by sme ho mali patrične aj chrániť. Zatiaľ čo väčšina z vás používa lacné kryty, ktoré ste si objednali z Číny, prípadne v prvom obchode, na ktorý ste natrafili, existujú aj vkusnejšie a kvalitnejšie kryty, ktoré váš smartfón nielen ochránia, ale aj obohatia jeho vzhľad. Presne takéto kryty si môžete zakúpiť v obchode IPshop.sk a aby ste nekupovali mačku vo vreci, kúpili sme ich za vás a otestovali ich.

IPshop-kryt-recenzia-9

Vlastný dizajn krytu

Kryty z IPshop.sk sa vyznačujú tým, že si ich dizajn môžete navrhnúť sami. Samozrejme, že si v tomto obchode kúpite aj klasické kryty a obaly, no my sme skúšali práve tie, ktoré sa dajú nadizajnovať podľa seba. Ide o Kryty s vlastnou potlačou a ich vytvorenie je naozaj veľmi jednoduché. Priamo na webe si vyberiete zariadenie, ktoré vlastníte, zvolíte si kryt s potlačou a pripravíte si obrázok, ktorý na kryte chcete mať vytlačený. Ten potom priamo v internetovom prehliadači umiestnite na kryt a po schválení si ho objednáte. Ak si zvolíte dodanie kuriérom, kryt dostanete už do 2-3 dní. Cena takéhoto krytu je 12,90 EUR.

IPShop-kryt-navrh

Kvalitný plast s minoritnými nedostatkami

Kryty s vlastnou potlačou si môžete kúpiť s priehľadným, čiernym alebo bielym plastom, ktorý sa nachádza v okolí potlače. My sme si objednali po jednom kuse z každého krytu. Okrem farby sa však kvalitatívne tieto kryty nelíšia, vždy dostanete rovnako kvalitné vyhotovenie. Samotný kryt je vyrobený z naozaj kvalitného plastu, ktorý ponúka presné vnútorné rozmery zariadenia, pre ktorý je určený. Potlač, ktorú ste si vybrali, dostanete “zaliatu” v plaste z obidvoch strán, a tak sa nemusíte báť, že sa po čase nejako ošúcha alebo vybledne.

IPshop-kryt-recenzia-1

Jediný nedostatok, ktorý na testovaných krytoch pozorujeme, sú trochu ostré hrany výrezov. Tie cítite napríklad pri držaní zariadenia pevne v dlani, no na druhej strane sa vám zariadenie s osadeným krytom aspoň nešmýka v ruke. Pre niekoho to ale môže byť nepríjemný pocit. Ak vám plastové hrany vadia, môžete si objednať aj kryty s gumenými bokmi po celom obvode. Tie zariadeniu dodávajú aj trochu viac odolnosti. Inak nemáme kvalite a celkovému spracovaniu týchto krytov naozaj čo vytknúť a hodnotíme ich ako veľmi kvalitné.

Pre aké zariadenia sú dostupné kryty s vlastnou potlačou?

Špecifické kryty, ktoré si môžete kúpiť na IPshop.sk, sú určené len pre vybrané zariadenia. Aktuálne sú dostupné pre približne 65 zariadení značiek Honor, Asus, Lenovo, Apple, Sony, Huawei, LG, Samsung a HTC. My sme ich testovali pre smartfóny Samsung Galaxy S7 Edge, Lenovo A7000, Samsung Galaxy S5.

IPshop-kryt-recenzia-8

Kryt s vlastnou potlačou si môžete zakúpiť v online obchode IPshop.sk.

Fotogaléria

11.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+