MojAndroid

Konferencia Google I/O bola udalosťou, kde Google po prvýkrát oficiálne predstavil nový Android M. Ako vždy, aj tentokrát sa ihneď začalo hovoriť o tom, ako sa bude nový Android volať. Prezentujúci mali na rukách hodinky s Android Wear, na ktorých sa zobrazovali rôzne obrázky s nápovedami – milk, milkshake, meteorite (dezert), marshmallow, milky way… Nikto však nevie, aký je ozajstný názov nového Androidu. Výborným tipom je aj Milka, ktorá sa stala terčom nášho prvoaprílového žartu :-)

Náš tip
Google predstavil nový Android 6.0 Milka. Pozrite si zoznam zmien!

Podľa nás je najlepším tipom názov Milky Way. O jeho použití hovoria napríklad aj tapety z Androidu M, ktoré zobrazujú zábery z vesmíru (Mliečna dráha), vo vesmíre sa nachádzajú aj meteority (jeden z obrázkov na hodinkách prezentujúcich) a Milky Way je názov známej sladkosti, ktorá by sa mohla stať “tvárou” nového Androidu rovnako ako KitKat v prípade Androidu 4.4. Aký je váš tip?

Ako sa bude volať nový Android M?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Zdroj: @DaveBurke, foto

29.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+