MojAndroid

Obľúbená hra Dots a jej pokračovanie TwoDots zožali veľký úspech. Niet sa čomu čudovať – hry ponúkajú jednoduchý a návykový herný princíp a silný motív dosahovania čoraz lepšieho skóre, resp. dosiahnutia čo najnáročnejšieho levelu. Nová hra DIRAC sa pozerá na tento herný princíp trochu inak a hoci zachováva základnú ideu, výsledok je už na prvý pohľad jedinečný.

DIRAC 3 DIRAC 1 DIRAC 2

V hre budete spájať bodky, ktoré predstavujú jednotlivé molekuly. Čím efektívnejšie bodky spojíte, tým viac bodov dostanete. Princíp hry je veľmi dobre zachytený na priloženom videu, kde si okrem iného môžete pozrieť aj skutočne veľmi peknú grafiku a zvukové efekty. Hra pochádza od štúdia Mediocre, ktoré má na svedomí už niekoľko vydarených herných titulov, ako napríklad Smash Hit, Granny Smith či Sprinkle Islands. V mnohých z týchto hier hrá veľkú úlohu fyzika a vedecká stránka hry a podobné princípy vyznáva aj najnovší titul.

Hra stojí v obchode play 2,11 EUR, čo síce nie je úplne najmenej, no odmenou vám bude skutočne kvalitný titul od štúdia s bohatou históriou úspešných mobilných hier. Už pri kúpe pritom budete vedieť, že toto bude konečná cena hry, keďže sa tu nenachádzajú žiadne otravné mikrotransakcie.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: 2,09 €
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: 2,09 €

Zdroj: Android Police

11.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+