MojAndroid

Legendárny skákací dinosaurus z prehliadača Google Chrome je známy už od počiatku roku 2014. Už štyri roky slúži na skrátenie časov bez internetového pripojenia. Dinosaurus sa po kliknutí na obrazovku vyhýba rôznym prekážkam, ako kaktusom či bratom pterodaktylom. Táto old-school skákačka vám pritom počíta body a máte možnosť taktiež nahrať svoje vlastné vysoké skóre. To sa však ukladá iba do momentu, dokým sa vám internetová stránka nenačíta naspäť. Po novom už sú veci inak.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Highscore medzi platformami?

Od Google Chrome vo verzii 72 sa vám hra, respektíve vami nahraté najvyššie skóre bude ukladať a synchronizovať medzi zariadeniami. Otestovať si vaše bleskurýchle reflexy budete môcť na rôznych platformách bez toho, aby ste premrhaný čas následne oľutovali, pretože vaše highscore by ostalo nezaznamenané.

Chrome Canary je v súčasnosti vo verzii 72, tak ak máte chuť si zaskákať už teraz, nainštalujte si túto verziu aplikácie prehliadača. Upozorňujeme však že sa jedná o nestabilnú testovaciu verziu. Synchronizácia bude prebiehať medzi všetkými platformami okrem iOS. Chce tak Google nepriamo poukázať na istú rivalitu? Samozrejme, jedná sa len o článok na pobavenie, nuž možno sa nájdu ľudia, ktorých je tento dinosaurus považovaný za jedinú hru na ich Android zariadení.

Ďalšie články k téme Google:

Náš tip
Google Assistant bude zdvorilejší, ak budeme aj my

Náš tip
Google zjednodušuje párovanie Bluetooth slúchadiel s Android smartfónmi

Náš tip
Nové fotografie Google Pixel 3 Lite nám prinášajú bližšie pohľady na jeho vzhľad

4.12.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+